Hlavná stránka » Ceny » Cenová ponuka

Cenová ponuka

Pokúsime sa nájsť riešenie v súlade s Vašimi možnosťami a postavíme Vám energeticky úsporný drevodom z ekologických materiálov, v ktorom sa navyše budete cítiť príjemne.

Cenovú ponuku Vám bezplatne vypracujeme na základe Vašich požiadaviek a predstáv. Orientačnú cenovú ponuku vypracovávame do dvoch týždňov od obdržania podkladov. Máte na výber z rôznych cenových relácií vo Vami zvolenom rozsahu dokončenia stavby. Všetko pri zachovaní vysokej kvality stavby s dôrazom na zdravé bývanie.

Kontaktný formulár

Vyplňte prosím nasledovný formulár a uveďte o aký dom by ste mali záujem a my Vám bezplatne vypracujeme cenovú ponuku. Pre vypracovanie cenovej ponuky budeme od Vás potrebovať projekt alebo názov katalógového domu alebo Váš náčrtok či odkaz na stránku, kde Vás nejaký projekt zaujal.

Odoslaním kontaktného formulára vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Vaše údaje budú u nás v bezpečí, použijeme ich výhradne na komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú zneužité. Viac informácií.

Práve staviame:

Drevodom Nálepkovo

Drevodom Nálepkovo